Şartlar & Koşullar

Şartlar & Koşullar (Satış Sözleşmesi)

* www.servisci.net adresinden yapılacak alışverişlerde Havale/EFT ve Kredi Kartı yöntemi ile alışveriş yapılabilmektedir. Aksi belirtilmediği sürece kargo ücreti müşteriye aittir. Ürünler anlaşmalı olan kargo firmalarından biriyle ücret alıcı gönderilir. Ürünlerimize KDV dahildir. Sipariş sırasında, fatura firmaya ise firma vergi bilgilerinizi, fatura isme ise TC numaranızı belirtmeniz lazım.

* Sitemizdeki ürünlerde marka belirtilmiştir. www.servisci.net alışveriş sitesinden aldığınız tüm ürünler ithalatçı firma yada üretici firma garantisi altındadır. Ürünler TC Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir. Aldığınız ürünün kutusundan çıkan belge yada firmamızdan aldığınız fatura Garanti Belgesi sayılmaktadır. O yüzden alışverişlerde faturanızı kaybetmeyiniz.

* Bir hafta içinde havalesi yapılmayan Siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, Siparişin verildiği an değil, havalenin hesaplarımıza ulaştığı andır.

* Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun on (10) günden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.

* www.servisci.net adresinden alışveriş yapan her kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır. Siparişlerle ilgili sorunlar için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

www.servisci.net